Nowoczesny dom

Projekt, budowa, cena. Myślisz o wybudowaniu nowoczesnego domu i szukasz wykonawcy lub chciałbyś dowiedzieć się więcej o takich domach? Skontaktuj się z nami, a zaprojektujemy dla Ciebie dom, wybudujemy i wykończymy pod klucz lub przeczytaj nasz artykuł i dowiedz się więcej.

Czytaj więcej

Odwiedź naszą budowę

Odwiedź nas na budowie i zobacz jak powstaje dom szkieletowy. Budowa domu to świetna okazja, aby dowiedzieć się więcej o samej technologii, a także zastanowić nad wyborem odpowiedniego projektu i rozwiązań dla siebie. Więcej szczegółów oraz adresy budów w rozwinięciu.

Czytaj więcej

Witaj w domu

Jesteśmy grupą ludzi, która do budownictwa i drewna podchodzi z pasją, a rodzinne wartości przenosi do codziennego życia w pracy. Firma BALO WOOD zapewnia swoim klientom ponad 15 letnie doświadczenie w budowie i pomaga spełniać marzenia o własnym domu. Zapoznaj się z naszą firmą oraz zaletami domów z drewna i wybuduj dom na lata

Czytaj więcej

Wybierz twój projekt

Chciałbyś wybudować dom w technologi szkieletowej, ale nie podoba Ci się żaden z projektów? To nie problem. Teraz możesz wybrać dowolny projekt domu w wersji murowanej dostępny w internecie, a zaadaptujemy go dla Ciebie bez dodatkowych opłat. Znajdź dom, o którym marzysz i napisz do nas.

Czytaj więcej

Domy Szkieletowe

Choć może się to wydawać zaskakujące, dzięki naturalnemu charakterowi, szybkości wznoszenia, wysokiej izolacyjności akustycznej i cieplnej oraz wielu innym zaletom, technologia drewnianego szkieletu jest obecnie najbardziej powszechną metodą budownictwa na świecie. W tej technologii buduje się domy jednorodzinne, osiedla...

Czytaj więcej

Eco

Energooszczędność jest aspektem, który coraz częściej pełni decydującą rolę przed, w trakcie i po budowie domu, a koszty utrzymania niejednokrotnie decydują o wyborze domu lub mieszkania. W dobie rosnących cen paliw, zwiększenia się świadomości ekologicznej ludzi oraz wprowadzenia norm unijnych wciąż wzrasta zapotrzebowanie na domy, które są zdrowe i tanie w użytkowaniu...

Czytaj więcej

Wybierz dowolny projekt

kazdyprojekt
Budowa domu to duże i ważne przedsięwzięcie dla każdego z nas. Aby ostateczny efekt sprostał naszym oczekiwaniom wymaga się starannego zaplanowania i dokładnej realizacji.

Realizacja marzenia o własnym domu jak każdy, nawet największy cel, musi mieć swój pierwszy krok. W przypadku budowy domu jest to wybór projektu. Od odpowiedniego rozplanowania przestrzeni będzie bowiem zależeć jak komfortowo czujemy się w domu oraz jak funkcjonalne będzie dla nas jego użytkowanie. Możemy zdecydować się na zaprojektowanie domu od podstaw, rozwiązanie zdecydowanie bardziej kosztowne, ale dające kontrole nad powstawaniem projektu od samego początku lub wybrać jeden z gotowych projektów domu.

Gotowy projekt domu jest najczęściej wybieraną opcją, ze względu na niskie koszty zakupu i przystosowania takiego projektu pod budowę. Oferta gotowych projektów nieustannie się rozszerza. Powstają też biura, które zawodowo zajmują się tworzeniem takich projektów, co sprawia, że projekty domów gotowych często nie odbiegają fachowością wykonania od planów realizowanych na indywidualne zamówienie klienta.

Z tego powodu coraz łatwiej jest nam znaleźć gotowy projekt, który w pełni lub w znacznym stopniu odpowiada naszym oczekiwaniom. Większość takich projektów dotyczy, jednak technologi tradycyjnej, dlatego czasami znalezienie idealnego projektu domu w technologi szkieletowej jest trudniejsze. Teraz to żaden problem, ponieważ nasz architekt zaadaptuje dla Ciebie każdy projekt murowany bez dodatkowych opłat. Wprowadzimy też inne zmiany, jeśli uznasz, że oprócz tego chciałbyś zmienić wielkość łazienki lub kuchni, usunąć albo dodać ścianę lub całkowicie przemodelować układ pomieszczeń.

Jeśli interesuje Cię budowa domu szkieletowego, wybierz projekt i napisz do nas, a wycenimy go dla Ciebie.