Nowoczesny dom

Projekt, budowa, cena. Myślisz o wybudowaniu nowoczesnego domu i szukasz wykonawcy lub chciałbyś dowiedzieć się więcej o takich domach? Skontaktuj się z nami, a zaprojektujemy dla Ciebie dom, wybudujemy i wykończymy pod klucz lub przeczytaj nasz artykuł i dowiedz się więcej.

Czytaj więcej

Odwiedź naszą budowę

Odwiedź nas na budowie i zobacz jak powstaje dom szkieletowy. Budowa domu to świetna okazja, aby dowiedzieć się więcej o samej technologii, a także zastanowić nad wyborem odpowiedniego projektu i rozwiązań dla siebie. Więcej szczegółów oraz adresy budów w rozwinięciu.

Czytaj więcej

Witaj w domu

Jesteśmy grupą ludzi, która do budownictwa i drewna podchodzi z pasją, a rodzinne wartości przenosi do codziennego życia w pracy. Firma BALO WOOD zapewnia swoim klientom ponad 15 letnie doświadczenie w budowie i pomaga spełniać marzenia o własnym domu. Zapoznaj się z naszą firmą oraz zaletami domów z drewna i wybuduj dom na lata

Czytaj więcej

Wybierz twój projekt

Chciałbyś wybudować dom w technologi szkieletowej, ale nie podoba Ci się żaden z projektów? To nie problem. Teraz możesz wybrać dowolny projekt domu w wersji murowanej dostępny w internecie, a zaadaptujemy go dla Ciebie bez dodatkowych opłat. Znajdź dom, o którym marzysz i napisz do nas.

Czytaj więcej

Domy Szkieletowe

Choć może się to wydawać zaskakujące, dzięki naturalnemu charakterowi, szybkości wznoszenia, wysokiej izolacyjności akustycznej i cieplnej oraz wielu innym zaletom, technologia drewnianego szkieletu jest obecnie najbardziej powszechną metodą budownictwa na świecie. W tej technologii buduje się domy jednorodzinne, osiedla...

Czytaj więcej

Eco

Energooszczędność jest aspektem, który coraz częściej pełni decydującą rolę przed, w trakcie i po budowie domu, a koszty utrzymania niejednokrotnie decydują o wyborze domu lub mieszkania. W dobie rosnących cen paliw, zwiększenia się świadomości ekologicznej ludzi oraz wprowadzenia norm unijnych wciąż wzrasta zapotrzebowanie na domy, które są zdrowe i tanie w użytkowaniu...

Czytaj więcej

Co nas wyróżnia

Jakość

Budując domy wykorzystujemy wyłącznie najlepsze surowce, pochodzące z polskich lasów iglastych, starannie dobrane i wyselekcjonowane, co przy zastosowaniu odpowiednich technologii łączenia elementów domu oraz indywidualnego podejścia do każdego projektu daje wyjątkowe efekty estetyczne i konstrukcyjne.

Efektywność

Konstruując dom jesteśmy samowystarczalni, a w pełni zintegrowany proces produkcji umożliwia nam ominięcie marży pośrednich kanałów dystrybucji i tym samym zwiększyć efektywność kosztową, co umożliwia nam oferowanie wysokiej jakości produktów w tak przystępnych cenach. Co więcej po podpisaniu umowy klient nie musi martwić się o zmiany cen materiałów. Koszty określone na umowie są dla klienta ostateczne.

Energooszczędność

Nasze domy dzięki połączeniu tradycyjnego materiału jakim jest drewno i najefektywniejszych materiałów izolacyjnych to nie tylko elegancja i charakter, ale też ponadprzeciętne walory termiczne. W porównaniu do budownictwa murowanego, to nawet dwukrotnie większa efektywność cieplna. Ściany nie przemarzają, a dogrzanie domu wymaga zdecydowanie mniej energii i czasu.

Czas Budowy

Domy szkieletowe oprócz cech wypisanych powyżej, charakteryzują się również krótkim czasem powstawania oraz łatwością rozbudowy. Do domu można wprowadzić się już nawet po 2 miesiącach od rozpoczęcia stawiania konstrukcji na fundamencie,a wszelkie powiększenia lub zmiany rozkładu pomieszczeń przeprowadza się szybko i sprawnie, bez długich i kosztownych remontów.

Trwałość

To jeden z najważniejszych dla nas aspektów budownictwa. Wiemy, że dom to miejsce, które ma służyć wiele lat, dlatego Balo Wood to nie tylko najlepszej jakości surowce, ale też najmocniejsze konstrukcje szkieletowe dostępne na rynku, na które udzielamy 15 lat gwarancji. Dzięki takiemu podejściu żywotność konstrukcji drewnianych może wynosić nawet 150 – 200 lat. To sprawia, że domy takie jak nasze, popularne są w Kanadzie, Stanach Zjednoczonych czy Finlandii i Norwegii.

Uczciwość

Szanujemy naszych klientów, dlatego podawane przez nas ceny są prawdziwe. Nie stosujemy zabiegów mających na celu zmylić klientów co do kosztów realizacji inwestycji i podajemy ceny ostateczne, które zawierają już w sobie, MONTAŻ i TRANSPORT. Chcemy, aby nasi klienci unikali niemiłych niespodzianek, dlatego jasno określamy zakres prac, a także doradzamy i informujemy, aby przeprowadzić naszych klientów przez proces budowy w sposób zrozumiały i szybki.