Balo Wood – Witaj w domu

Naszym nadrzędnym celem jest oferowanie produktów dostosowanych do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Dlatego w biznesie kierujemy się rodzinnymi wartościami, wierząc, że tylko poprzez uczciwą i ścisłą współpracę z naszymi klientami jesteśmy w stanie osiągać efekty zadowalające nasze dążenie do doskonałości oraz oczekiwania rodzin, które nam zaufały.

„W Polsce często buduje się domy szkieletowe w bardzo niskich cenach, stosując uproszczenia technologiczne i materiały o niepewnej jakości i trwałości. Takie praktyki uważamy za niedopuszczalne, dlatego nieustannie uświadamiamy naszych pracowników o potrzebie utrzymywania wysokich standardów wykonania, którymi kierujemy się w naszej pracy. Nie każdy inwestor musi być specjalistą budowlanym i mógłby nie zwrócić uwagi na pewne uproszczenia, ale w Balo Wood dla własnej satysfakcji chcemy być pewni, że wszystko zostało wykonane perfekcyjnie”
– Wojciech Czechanowski. Kierownik Produkcji

Wiemy, że dom jest szczególnym miejscem, jego budowa jest ważną decyzją i pierwszą spośród licznych, które trzeba podjąć, aby z sukcesem zamieszkać w gotowym budynku, dlatego oprócz najwyższej jakości rozwiązań konstrukcyjnych, które oferujemy naszym klientom, dbamy również o najwyższy poziom obsługi. Przy współpracy z naszymi wykwalifikowanymi partnerami, specjalizującymi się w poszczególnych dziedzinach budowlanych, zapewnimy  wsparcie w całym procesie inwestycyjnym od wyboru projektu, przez formalności związane z uzyskaniem pozwolenia na budowę i kredytowania, przygotowanie konstrukcji, aż po samo wprowadzenie się do gotowego domu. Współpracujemy z architektami, kierownikami budów, instalatorami, organami certyfikacji energetycznej, stolarzami, dekarzami i glazurnikami, którzy za naszym pośrednictwem są do twojej dyspozycji.

Budowanie z nami jest łatwe. To tylko 5 kroków, do własnego domu. Po prostu.

Okres budowy domów Balo Wood jest zdecydowanie krótszy, w porównaniu do technologi murowanej. Od momentu rozpoczęcia prac do wprowadzenia się wystarcza często mniej niż 3 miesiące, ale to nie wszystko. Dzięki naszej pomocy, budowa domu będzie zdecydowanie prostsza niż może się to wydawać.

1KROKWybierz projekt

Odwiedź naszą stronę internetową lub stronę dowolnego biura projektowego i wybierz projekt odpowiedni dla Ciebie. Jeśli nie możesz znaleźć takiego, napisz do nas, umówimy Cię z naszym architektem, który od podstaw stworzy projekt w pełni odpowiadający twoim wymaganiom, a Ty będziesz mógł zdecydować o rozmieszczeniu każdej ściany, okna, drzwi. Jeśli znaleziony przez Ciebie projekt jest dostępny tylko w wersji murowanej, nie przejmuj się. Nasz architekt zaadaptuje go dla Ciebie. Wybierając projekt zastanów się nad jego wykończeniem, jakie będzie pokrycie dachu, kolor okien, elewacja.

2KROKSkontaktuj się z naszym działem marketingu

Jeśli znalazłeś odpowiadający Ci projekt, skontaktuj się z naszym działem marketingu, aby przedyskutować twój plan. Prześlij nam wybrany projekt, a jeśli projekt wykonany był na indywidualne zlecenie, prześlij wersję wykonaną przez architekta. Przygotujemy wycenę, uwzględniając wybrany przez Ciebie standard wykończenia oraz ustalimy dogodny termin realizacji budowy i prześlemy gotową ofertę. Przeanalizujemy projekt pod kątem jego optymalizacji i jeśli jest możliwość wskażemy co można by zmienić, aby ograniczyć koszty budowy.

3KROKWybierz i zarezerwuj termin budowy

Po zapoznaniu się z naszą ofertą, zadecyduj o wyborze projektu i zarezerwuj termin swojej budowy. Rezerwacja terminu to minimum formalności, które gwarantuje Ci wykonanie budowy w wybranym przez siebie terminie. W tym momencie możesz w pełni skupić się na przygotowaniu formalnych aspektów budowy. Po rezerwacji terminu otrzymasz od nas pełne wsparcie. Pomożemy przy zakupie projektu i jego adaptacji oraz w procesie uzyskania kredytowania, przygotujemy kosztorys dla banku oraz doradzimy przy wypełnianiu dokumentów

4KROKDostosuj projektu i otrzymaj pozwolenie na budowę

Nie musisz martwić się o skomplikowane kwestie formalne. Po zakupie projektu nasz architekt zaadaptuje go do twojej działki oraz przeprowadzi przez wszystkie formalności niezbędne do uzyskania pozwolenia na budowę lub zgłoszenia budowy. Jeśli to konieczne zaadaptuje też konstrukcje ścian z murowanej na szkieletową. W tym czasie możesz wprowadzić do projektu zaplanowane zmiany takie jak przesunięcia ścianek, okien, zmiana kąta nachylenia dachu lub wysokości ściany kolankowej. Po zakończeniu projektu architekt przygotuje całą dokumentacje i wystąpi o pozwolenie na budowę.

5KROKPodpisz umowę i ciesz się nowym domem.

Po otrzymaniu pozwolenia na budowę i uzyskaniu finansowania możesz podpisać z nami umowę i rozpocząć budowę domu. Na działce rozpoczyna się budowa fundamentów, a na naszych halach prefabrykacja konstrukcji domu. Po kilku tygodniach konstrukcja przyjedzie do Ciebie i rozpocznie się montaż domu. Od tego momentu możesz przyglądać się jak powstaje twój dom