Nowoczesny dom

Projekt, budowa, cena. Myślisz o wybudowaniu nowoczesnego domu i szukasz wykonawcy lub chciałbyś dowiedzieć się więcej o takich domach? Skontaktuj się z nami, a zaprojektujemy dla Ciebie dom, wybudujemy i wykończymy pod klucz lub przeczytaj nasz artykuł i dowiedz się więcej.

Czytaj więcej

Odwiedź naszą budowę

Odwiedź nas na budowie i zobacz jak powstaje dom szkieletowy. Budowa domu to świetna okazja, aby dowiedzieć się więcej o samej technologii, a także zastanowić nad wyborem odpowiedniego projektu i rozwiązań dla siebie. Więcej szczegółów oraz adresy budów w rozwinięciu.

Czytaj więcej

Witaj w domu

Jesteśmy grupą ludzi, która do budownictwa i drewna podchodzi z pasją, a rodzinne wartości przenosi do codziennego życia w pracy. Firma BALO WOOD zapewnia swoim klientom ponad 15 letnie doświadczenie w budowie i pomaga spełniać marzenia o własnym domu. Zapoznaj się z naszą firmą oraz zaletami domów z drewna i wybuduj dom na lata

Czytaj więcej

Wybierz twój projekt

Chciałbyś wybudować dom w technologi szkieletowej, ale nie podoba Ci się żaden z projektów? To nie problem. Teraz możesz wybrać dowolny projekt domu w wersji murowanej dostępny w internecie, a zaadaptujemy go dla Ciebie bez dodatkowych opłat. Znajdź dom, o którym marzysz i napisz do nas.

Czytaj więcej

Domy Szkieletowe

Choć może się to wydawać zaskakujące, dzięki naturalnemu charakterowi, szybkości wznoszenia, wysokiej izolacyjności akustycznej i cieplnej oraz wielu innym zaletom, technologia drewnianego szkieletu jest obecnie najbardziej powszechną metodą budownictwa na świecie. W tej technologii buduje się domy jednorodzinne, osiedla...

Czytaj więcej

Eco

Energooszczędność jest aspektem, który coraz częściej pełni decydującą rolę przed, w trakcie i po budowie domu, a koszty utrzymania niejednokrotnie decydują o wyborze domu lub mieszkania. W dobie rosnących cen paliw, zwiększenia się świadomości ekologicznej ludzi oraz wprowadzenia norm unijnych wciąż wzrasta zapotrzebowanie na domy, które są zdrowe i tanie w użytkowaniu...

Czytaj więcej

Własny dom w 7 krokach

Balo Wood – Witaj w domu

Naszym nadrzędnym celem jest oferowanie produktów dostosowanych do indywidualnych potrzeb każdego klienta, dlatego w biznesie kierujemy się rodzinnymi wartościami, wierząc, że tylko poprzez uczciwą i ścisłą współpracę z naszymi klientami jesteśmy w stanie osiągać efekty, zadowalające nasze dążenie do doskonałości oraz oczekiwania rodzin, które nam zaufały.

W Polsce często buduje się domy szkieletowe w bardzo niskich cenach, stosując uproszczenia technologiczne i materiały o niepewnej jakości i trwałości. Takie praktyki uważamy za niedopuszczalne, dlatego nieustannie uświadamiamy naszych pracowników o potrzebie utrzymywania wysokich standardów wykonania, którymi kierujemy się w naszej pracy. Nie każdy inwestor musi być specjalistą budowlanym i mógłby nie zwrócić uwagi na pewne uproszczenia, ale w Balo Wood dla własnej satysfakcji chcemy być pewni, że wszystko zostało wykonane perfekcyjnie”. – Wojciech Czechanowski. Kierownik Produkcji

Wiemy, że dom jest szczególnym miejscem, jego budowa jest ważną decyzją i pierwszą spośród licznych, które trzeba podjąć, aby z sukcesem zamieszkać w gotowym budynku, dlatego oprócz najwyższej jakości rozwiązań konstrukcyjnych, które oferujemy naszym klientom, dbamy również o najwyższy poziom obsługi. Przy współpracy z naszymi wykwalifikowanymi partnerami, specjalizującymi się w poszczególnych dziedzinach budowlanych, zapewniamy państwu wsparcie w całym procesie inwestycyjnym od wyboru projektu, przez formalności związane z uzyskaniem pozwolenia na budowę i kredytowania, przygotowanie konstrukcji, aż po samo wprowadzenie się do gotowego domu. Współpracujemy z architektami, kierownikami budów, instalatorami, organami certyfikacji energetycznej, stolarzami, dekarzami i glazurnikami, którzy za naszym pośrednictwem są do twojej dyspozycji.

Budowanie z nami jest łatwe. To tylko 7 kroków, do własnego domu. Po prostu.

Okres budowy domów Balo-Wood jest zdecydowanie krótszy, w porównaniu do technologi murowanej. Od momentu rozpoczęcia prac do wprowadzenia się wystarcza często mniej niż 3 miesiące, ale to nie wszystko. Dzięki naszej pomocy, budowa domu będzie zdecydowanie prostsza niż może się to wydawać. To 7 prostych kroków do własnego domu.

1. Odwiedź naszą stronę internetową lub stronę dowolnego biura projektowego i wybierz projekt odpowiedni dla Ciebie. Jeśli nie możesz znaleźć takiego, napisz do nas, umówimy Cię z naszym architektem, który od podstaw stworzy projekt w pełni odpowiadający twoim wymaganiom, a Ty będziesz mógł zdecydować o rozmieszczeniu każdej ściany, okna, drzwi.

2. Jeśli znalazłeś odpowiadający Ci projekt, skontaktuj się z naszym działem marketingu, aby przedyskutować twój plan. Wskaż nam jeden lub kilka wybranych projektów, a jeśli projekt wykonany był na indywidualne zlecenie, prześlij wersję wykonaną przez architekta. Dokonamy wyceny realizacji, uwzględniając wybrany przez Ciebie standard wykończenia oraz ustalimy dogodny termin realizacji budowy.

3. Podejmij decyzje co do wyboru projektu, jeśli jeszcze go nie masz, a zamówimy go dla Ciebie.

4. Podpisz z nami umowę i zarezerwuj termin.

5. Nasz architekt pomoże Ci przebrnąć przez kwestie formalne, związane z adaptacją projektu pod warunki zabudowy i przystosowaniem go do zgłoszenia o budowę.

6. Po otrzymaniu pozwoleń i rozpoczęciu prac otrzymasz od nas harmonogram działań.

7. Po wykonaniu ścian, stropów i dachu w naszej fabryce, konstrukcja domu przyjedzie do Ciebie w całości ciężarówką. Od teraz możesz zajmować się swoimi codziennymi czynnościami i patrzeć jak powstaje twój dom.